Jak wypożyczyć samochód?

Zapoznaj się z regulaminem

Wynajem auta w AutoPuls

Zdecydowałeś się na wynajem auta w AutoPuls? Dowiedz się w kilku krokach jak wynająć samochód za pośrednictwem naszej dedykowanej wyszukiwarki i zobacz jakie to proste.

Krok 1.

Wybierz punkt odbioru pojazdu.

Krok 2.

Jeśli chcesz dokonać zwrotu samochodu w innym miejscu, zaznacz odpowiednie pole i wybierz miejsce zwrotu pojazdu.

Krok 3.

Wybierz datę i godzinę odbioru samochodu oraz godzinę i datę zwrotu auta.

Krok 4.

Wybierz jeden z dostępnych samochodów i kliknij rezerwuj.

Krok 5.

Uzupełnij dane osobowe. Wpisz kod rabatowy jeśli posiadasz. Zaakceptuj regulamin. Potwierdź rezerwację klikając Dalej. Na podany adres e-mail otrzymasz kod, który będzie kodem Twojej rezerwacji. Musisz jeszcze raz go potwierdzić, aby rejestracja została zatwierdzona.

AutoPuls to nie tylko wypożyczalnia samochodów osobowych oferująca wynajem auta z własnej floty pojazdów. Dzięki zintegrowanej wyszukiwarce umożliwiamy wypożyczenie auta z różnych wypożyczalni, dzięki czemu klient może porównać oferty i wybrać te najkorzystniejsze dla siebie. Co istotne, rezerwacja samochodu trwa kilka minut, a do jej wykonania potrzebny jest tylko nasz adres e-mail. Nie pobieramy żadnej opłaty za rezerwację samochodu, również jej anulowanie nie jest obciążone żadnymi kosztami.

Jeśli więc zależy Ci na czasie, a masz dostęp do internetu – nie wahaj się, wynajmij auto online. Sam zdecyduj, który z pojazdów będzie dla Ciebie najwygodniejszy.

Wśród wypożyczalni z którymi współpracujemy znajdują się:

  • Wypożyczalnia samochodów osobowych Rentcars.pl, która umożliwia wynajem auta w kraju i za granicą.
  • Wypożyczalnia Samochodów Osobowych EuroCar o bardzo zróżnicowanej flocie pojazdów. W ofercie tej wypożyczalni poza autami kompaktowymi i limuzynami znajdziemy również pojemne minivany.
  • Wypożyczalnia samochodów Panek, oferująca zarówno krótko- jak i długoterminowy wynajem auta, nawet na kilkanaście tygodni.
  • Wypożyczalnia samochody-rzeszow.pl, której niewątpliwą zaletą jest opcja door to door. Klienci mogą wybrać podstawienie samochodu w wybranym przez siebie miejscu, nie tylko Rzeszowa, ale również Dębicy, Mielca, Jarosławia, Sanoka czy każdej innej miejscowości.